I tak, 2,5 miesiąca przed wrześniem, rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszej wrocławskiej konferencji dla trenerów, która nie miała wtedy niczego: nazwy, sponsorów, uczestników. Miała natomiast jedno: ZAPAŁ, a za nim pomysły, kreatywność, szaleństwo tworzenia.
Dziś, po wczorajszej trzeciej edycji wiem, że:
- grupa ludzi, którzy nie tworzą formalnie żadnej organizacji mogą stworzyć wydarzenie na skalę ogólnopolską!
- możemy to powtarzać :)
- możemy gromadzić coraz bardziej niesamowitych prelegentów-trenerów
- oraz uczestników :)
- możemy robić to z pasji, z radością, z mega satysfakcją.
Ja robię to dla kreatywności, to tu mogę ją wykorzystać, tu mogę pogadać z ludźmi podczas wywiadów, podczas panelu dyskusyjnego, podczas prezentacji, tu mogę wystąpić w niecodziennych strojach. W tym roku #Trenferencja2019 podróżowała w powietrzu, samolotami, balonami, rakietami, zatem zapowiedziałam i zakończyłam konferencję jako stewardessa (-:
Trenferencja to dla mnie:
- Kreatywność
- Niezależność
- Współpraca
- Współtworzenie
- Samorealizacja
- oraz LUDZIE!
To, co chcę Tobie powiedzieć, to tylko jeśli masz swój temat, konik (jak ja, trenerstwo, dzielenie się wiedzą), to zachęcam cię - znajdź ludzi i twórz z nimi niesamowite rzeczy. Ludzie razem mogą dużo! A z pasji jeszcze więcej :D Serio, serio =)
Kama Lachowicz
Trenerka KOP - Komunikacji o Potrzebach
