Mów swoim głosem - warsztat komunikacji empatycznej i jogi drogą do wyrażania swoich potrzeb.
W pierwszy weekend sierpnia wraz z Olą Dul z Fit Street Travel zorganizowałyśmy wyjazd łączący pracę z ciałem, umysłem i sercem.
Spotkałyśmy tam kobiety, które pragnęły odpocząć od zgiełku codzienności, poćwiczyć jogę a przy okazji .. mówić swoim głosem.
Warsztaty zaczęłam od integracji, zapoznania się, z każdym pytaniem, z każdą rozmową dziewczyny dowiadywały się o sobie coraz więcej, na koniec dnia przeczytałam chińska bajkę, która była okazją do rozmowy o zmianach, o tym, co warto zmienić już teraz, co chcemy zmienić. Każda oczywiście ma swoją własną historię.
Drugi dzień warsztatów oparłam o pierwsze trzy kroki Modelu 4 kroków NVC - obserwacje, uczucia, potrzeby. Bardzo lubię wprowadzać osoby w patrzenie na świat przez pryzmat obserwacji, nie osądów, uczuć, nie myśli, potrzeb, nie strategii.
Warsztat odbył się w przepięknej okolicy góry Ślęży w Zielonym Wzgórzu w Sultistrowiczkach. Wyobraźcie sobie poranny zapach drzew, wieczorny szum wiatru, spokój zapalonych świec, zapach kawy przy śniadaniu, kolorowe dania na obiad i dodajcie do tego multum rozmów o sobie, o życiu, o potrzebach, wątpliwościach, nadziejach i czasem bezsilności. Taki był ten wyjazd. Moje marzenie. Połączyć pracę nad komunikacją z ciałem.
Jogę komunikacji czyli czakry gardła poprowadziła Ola z https://www.facebook.com/fitstreet/ - dziękuję Olu, że zgodziłaś się ze mną zorganizować ten weekend. Gdyby nie Ty, byśmy nie przeżyły magicznego weekendu pod Ślężą z niesamowitymi kobietami.
Pełna zachwytu i wdzięczności jestem też dla Maćka Czemplika z https://www.facebook.com/czemplikmusic, który podczas sobotniej jogi zagrał dla nas na żywo delikatną wrażliwą nutę. To było niesamowite!
Relację fotograficzną przygotowała Patrycja Mazurek-Pięta: https://www.facebook.com/PatrycjaMazurekPietaFoto - Patrycjo, dziękuję za piękne ujęcia spokoju, radości, zamyślenia... dziękuję, że to uchwyciłaś.
Pełna wdzięczności i spełnionych potrzeb pozostawiam tu Wam, nam relację fotograficzną. Magia, po prostu natura i magia 💚
Pełna wdzięczności dla odwagi, wrażliwości i zaufania uczestniczek,
Kama























Brak komentarzy:
Prześlij komentarz